تلفکس واحد مشاوره و فروش
66342347-66342356-66712387

کولر گازی

 • شرکت ال جی تولید کننده بیش از 30 مدل از انواع کولر گازی تایتان ، کولر اسپیلت ال جی آرت کول اینورتر ، کولر گازی تایتان اینورتر و کولر گازی ایستاده از ظرفیت 9000 تا 50000 BTU/HR می باشد.

  کلیه محصولات ال جی دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و دو سال سایر قطعات می باشد.

  نصب، اجرا و راه اندازی کولر گازی lg توسط شرکت گلدیران می باشد.

  کولر گازی آرت کول اینورتر ال جی

  کولر گازی تایتان اینورتر ال جی

 • اجنرال

  کولر گازی اجنرال

   

  که تنها با گارانتی نیا معتبر می باشد که از پرفروش ترین نوع کولر گازی در ایران و خاور میانه می باشد که درمدل ها و ظرفیت های مختلف موجود می باشد.

  کولر گازی اجنرال دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات می باشدکه توسط شرکت نیا نصب و گارانتی می شود. رطوبت زدایی، فیلتراسیون هوا، برنامه ریزی هفتگی و تنظیم خودکار جریان هوا از دیگر خصوصیات کولر گازی اجنرال می باشد.

  سری جدید کولر گازی اجنرال با مدل های ASGS عرضه می شوند به عنوان کولر گازی کم مصرف می باشد که با استقبال گسترده ای از طرف کاربران محترم روبرو شده است.

  شما می توانید قیمت کولر گازی اجنرال را در فروشگاه تراز انرژی جهت خرید و مقایسه ملاحظه فرمایید.

 • سامسونگ

  کولر گازی سامسونگ

  با ضمانت سام سرویس با طراحی منحصر به فرد کمپرسوردر کلیه مناطق معتدل حاره ای تا دمای 54 درجه قابل استفاده می باشد، سری جدید این نوع کولر گازی و کولر اسپیلت سامسونگ در مدل های max ،crystal، VB و ایستاده موجود می باشد که دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت کلیه قطعات با نصب رایگان توسط شرکت سام سرویس می باشد.

  کولر گازی سامسونگ

 • تراست

   

  کولر گازی تراست

  که گارانتی آن توسط شرکت توانگر اعتماد پارس می باشد دارای 5سال ضمانت کمپرسور ، 18 ماه سایر قطعات ،10 سال خدمات پس از فروش و 5 متر لوله رایگان می باشد.

  سری جدید کولر گازی
  تراست که با مدل های TMSLA و TGSA معرفی می شوند به عنوان کولر گازی کم مصرف تراست معرفی شده از جمله کولر گازی پرفروش تراست می باشد.

  شما می توانید قیمت کولر گازی تراست را در فروشگاه تراز انرژی جهت خرید و مقایسه ملاحظه فرمایید.